НОВИНИ

13.03.2025 | Трамп обіцяє відповісти на тарифи ЄС на сталь і алюміній
За матеріалами - Bloomberg

«Звичайно, я збираюся відповісти, - сказав Трамп у середу журналістам у Білому домі, коли його запитали, чи буде він вживати заходів у відповідь. - Проблема в тому, що наша країна не відповіла. Послухайте, ЄС був створений для того, щоб скористатися перевагами Сполучених Штатів».


При цьому Трамп не уточнив, яких саме заходів вживатиме.

Як повідомлялося, 12 березня набули чинності запроваджені президентом США 25% мита на весь імпорт алюмінію і сталі. У відповідь ЄС оголосив про нові тарифи на американську продукцію на суму 28 мільярдів доларів.


Канада також запровадила аналогічні мита на американські товари вартістю майже 30 млрд канадських доларів (понад 21 млрд дол. США).


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект