НОВИНИ

10.02.2025 | ХАМАС відкладає звільнення ізраїльських заручників
За матеріалами - The Jerusalem Post

Передача ізраїльських заручників, які мали бути звільнені наступної суботи, 15 лютого 2025 року, буде відкладена до подальшого повідомлення», - заявили в угрупованні.


У ХАМАСі заявили, що Ізраїль порушив угоду про припинення вогню, затримавши повернення переміщених осіб на північ сектору Гази і заблокувавши постачання вантажів до Газа.

За словами одного ізраїльського чиновника, звинувачення ХАМАСу в порушенні Ізраїлем угоди про припинення вогню є «фальшивими».


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект