«Я впевнений, що в неї вистачить здорового глузду не порушувати норми кримінального кодексу… нікому не хочеться відправляти 72-річну жінку до в'язниці, але такими діями вона підставить усіх, хто буде із нею у резиденції президента за такого сценарію. Я ще раз скажу, що припускаю інший сценарій. Я думаю, у неї все ж таки вистачить здорового глузду, щоб ні самій не порушувати кримінальний кодекс, ні змушувати когось іншого порушувати норми закону, які передбачають багаторічне ув'язнення», - заявив Кобахідзе.
У неділю, 29 грудня, відбудеться інавгурація новообраного президента Грузії.
Серед іншого, він заявив, що суботня акція протестів зібрала щонайбільше три тисячі людей, і «люди більше не ходять на протести».
Відеокадрам, на яких проспект Руставелі повністю заповнений протестувальниками, Кобахідзе відмовляється вірити.
Він запевняє, що ЗМІ демонструють старі кадри. Проте як на них потрапила цьогорічна новорічна символіка, Кобахідзе не пояснив.
|