НОВИНИ

17.12.2024 | Небензя заявив, що Москва проти заморозки війни
За матеріалами - Korespondent

Російську Федерацію не влаштує жоден із варіантів заморозки війни в Україні. Також Москва проти участі НАТО у врегулюванні. Про це у понеділок, 16 грудня, на засіданні Ради Безпеки ООН заявив постійний представник РФ при Організації Об'єднаних Націй Василь Небензя, пише МЗС РФ.


Крім того, росіянин розкритикував Київ за "небажання" шукати шляхи до миру через нібито відмову від пропозиції Угорщини організувати т.зв. "різдвяне перемир'я".

Мирні ініціативи президента України Володимира Зеленського представник держави агресора назвав "димовою завісою перед черговою ескалацією, як це було з операцією ЗСУ на Курщині".

Також Небензя додав, що Україна нібито відмовилася "в хамській манері" забирати понад 600 військовополонених, яких РФ утримує понад рік.

До того він традиційно звинуватив "київський режим" в "узурпації влади", Сили оборони України назвав армією "дезертирів".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект