НОВИНИ

30.11.2024 | ВПС Китаю і Росії провели друге за два дні спільне повітряне патрулювання
За матеріалами - Укрінформ

Про це повідомляє Міноборони КНР, передає Укрінформ.

«ВПС Китаю та Росії 30 листопада завершили другу фазу 9-го спільного стратегічного повітряного патрулювання в західній частині Тихого океану», - ідеться в повідомленні.



Напередодні, 29 листопада, китайські та російські військові літаки також проводили 9-те спільне патрулювання, проте китайське Міноборони тоді не повідомляло про першу фазу цих маневрів та скільки їх узагалі буде.

У західній частині Тихого океану, зокрема, розташований Тайвань, який Пекін вважає власною провінцією і погрожує застосувати армію для «возз’єднання» острова з материком, а також Філіппіни, Малайзія і В’єтнам, із якими Китай має територіальні суперечки в Південнокитайському морі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект