НОВИНИ

21.11.2024 | Росія пригрозила Польщі через відкриття бази США
За матеріалами - Korespondent

Pосія пригрозила Польщі "потенційним ураженням" через відкриття на території країни бази протиракетної оборони США Aegis Ashore. Таку заяву зробила речниця Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова в четвер, 21 листопада, повідомляють росЗМІ.

"База протиракетної оборони в Польщі давно поповнила список пріоритетних цілей для потенційного ураження, що за необхідності може бути забезпечено широким спектром новітніх озброєнь", - заявила вона.

За словами Захарової, США нібито продовжують провокувати Росію й сприяти "наростанню напруженості та стратегічних ризиків".

Нагадаємо, 13 листопада у Польщі запрацювала база протиракетної оборони США Aegis Ashore. Об’єкт відкрили у селищі Редзіково, що в Поморському воєводстві. База є частиною більшого протиракетного щита НАТО і призначена для виявлення, відстеження та перехоплення балістичних ракет малої та середньої дальності.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект