НОВИНИ

07.11.2024 | Урядова криза в Німеччині: Шольц звільнив міністра фінансів
За матеріалами - Bild

Про звільнення міністра повідомив речник федерального уряду Німеччини Штеффен Гебештрайт.

Зараз у відомстві канцлера ФРН проходить чергова і, можливо, вирішальна зустріч лідерів трьох партій, які входять до складу владної коаліції.


Таблоїд Bild стверджує з посиланням на свої джерела, що Лінднер (Вільна демократична партія) запропонував Шольцу (Соціал-демократична партія) проведення нових виборів.

Якщо трипартійна коаліція, до якої входять, окрім названих, ще «Зелені», погодиться, дострокові парламентські вибори можуть відбутися вже на початку 2025 року.

Три керівники провели останніми днями вже кілька кризових зустрічей з метою врятувати коаліцію, яка отримала за партійними кольорами назву «Світлофор». Нинішньою точкою конфлікту є бюджет на 2025 рік, який має бути затверджений пізніше цього місяця.


Окрім Олафа Шольца, Крістіана Лінднера та міністра економіки Роберта Габека у зустрічі беруть участь інші керівники партій та парламентських груп трьох партій. Офіційних новин від щодо перебігу зустрічі наразі немає.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект