НОВИНИ

25.10.2024 | У Лівані через атаку Хезболли загинуло п'ять ізраїльських солдатів
За матеріалами - The Times of Israel

П'ятеро ізраїльських солдатів загинули через атаку бойовиків Хезболли на півдні Лівану, ще 19 зазнали поранень в ніч перед п'ятницею, 25 жовтня. Про це повідомляє Times of Israel з посиланням на дані армії оборони Ізраїлю.


У повідомленні зазначається, що всі військові служили в 89-му батальйоні 8-ї бронетанкової бригади.

Бойовики Хезболли атакували будівлю в одному з сіл на півдні Лівану, в якій ізраїльські війська приймали матеріально-технічне спорядження. Було випущено кілька ракет, одна з яких влучила біля будівлі, де стояли солдати. Постраждали також члени колони матеріально-технічного забезпечення.

Серед 19 поранених четверо військовослужбовців перебувають у важкому стані. Поранені резервісти та ще один резервіст, який отримав важкі поранення під час боїв на півдні Лівану в п'ятницю вранці, були евакуйовані до лікарень.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект