НОВИНИ

09.10.2024 | Гарріс просила Зеленського подумати про наступника, якщо його вб'ють - WP
За матеріалами - The Washington Post

У лютому 2022 року, перед початком повномасштабного російського вторгнення в Україну, віцепрезидентка США Камала Гарріс просила президента України Володимира Зеленського розробити план на той випадок, якщо його вб’ють або захоплять у полон. Про це у вівторок, 8 жовтня, пише журналіст Washington Post Боб Вудворд у своїй книжці Війна.


За його даними, це сталося під час Мюнхенської безпекової конференції.

"Гарріс переконувала Зеленського вдатися до дій на тлі військової загрози з боку Росії, зокрема - розробити план наступництва, який би забезпечив стабільність, якщо, за її словами, "вас захоплять у полон чи уб'ють"", - написав журналіст.

Він також стверджує, що Гарріс намагався підштовхнути президента Франції Еммануеля Макрона до дій восени 2021 року, готуючись до того, що, за словами розвідки США, буде значним військовим актом Росії проти України.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект