НОВИНИ

01.10.2024 | У США підтримали наземну операцію Ізраїлю в Лівані, але попереджають про ризики
За матеріалами - CNN

«Ми розуміємо, що ізраїльтяни будуть проводити обмежені операції, щоб знищити інфраструктуру Хезболли, що може бути використана для створення загроз ізраїльським громадянам. Це відповідає праву Ізраїлю захищати своїх громадян та безпечно повертати мирних мешканців у свої оселі», – заявив речник Ради національної безпеки ввечері у понеділок.


За його словами, Білий дім «підтримує право Ізраїлю захищатися від Хезболли та усіх підтримуваних Іраном терористичних груп».

«Звичайно, ми знаємо, що розширення місії може бути ризикованим, і ми будемо продовжувати обговорювати це з ізраїльтянами», — додав речник.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект