НОВИНИ

30.08.2024 | Макрон зробив заяву щодо Дурова
За матеріалами - BFMTV

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що "повністю бере на себе відповідальність" за надання громадянства країни бізнесмену, засновнику Telegram Павлу Дурову.

Він зауважив, що вважає правильним надавати громадянство видатним бізнесменам, спортсменам та артистам з інших країн.

Макрон також сказав журналістам, що не збирався зустрічатися з Павлом Дуровим під час приїзду засновника Telegram до Парижа.

"Я не повинен був бачити пана Дурова ні минулими вихідними, ні найближчими днями. Я не знав, що він приїде до Парижу. Французьке правосуддя діє з цього питання незалежно. І саме судді та незалежні організації, які здійснили слідчі дії, мають забезпечити прозорість", - наголосив Макрон.

Наразі Дурова взято під судовий нагляд, йому заборонено залишати територію Франції і він має внести заставу у розмірі 5 млн євро. Також повідомляється, що Дуров має з'являтися в поліції двічі на тиждень.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект