НОВИНИ

07.04.2024 | Хусити атакували два судна в Аденській затоці
За матеріалами - Reuters

"Сили хуситів у Ємені заявили сьогодні, що вони запускали ракети та безпілотники по британських, американських та ізраїльських кораблях в останній з хвиль атак на судна", - йдеться у повідомленні.


Хусити заявили, що атакували британське судно та декілька американських фрегатів у Червоному морі, а в Аравійському морі та Індійському океані - два ізраїльські судна, які прямували до ізраїльських портів.

Операції проводилися протягом останніх 72 годин, заявив військовий речник хуситів Ях'я Сарі в телевізійній заяві.

Більше подробиць нападів він не повідомив.

Раніше британська охоронна компанія Ambrey повідомила, що отримала інформацію про те, що в неділю в Аденській затоці приблизно за 102 морських миль на південний захід від Мукалли в Ємені атакували судно. Екіпажам суден поблизу було рекомендовано виявляти обережність та повідомляти про будь-яку підозрілу діяльність.

Окрім того, ракета впала біля судна в Аденській затоці за 59 морських миль на південний захід від єменського порту Аден.


"Повідомлень про пошкодження судна не надходило, екіпаж перебуває у безпеці", - зазначає агенція.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект