05.04.2024 | Байден вказав Нетаньягу на неприпустимість ударів по гуманітарних працівниках у Газі
За матеріалами - Укрінформ
Зазначається, що лідери двох країн, зокрема, обговорили ситуацію у Газі.
«Президент Байден підкреслив, що напади на гуманітарних працівників і загальна гуманітарна ситуація є неприйнятними», - йдеться у повідомленні.
Американський лідер вказав Ізраїлю на необхідність конкретних кроків, спрямованих на вирішення проблем страждань цивільного населення та безпеки гуманітарних працівників.
Зазначається, що Байден чітко дав зрозуміти, що політика США стосовно сектору Гази визначатиметься оцінкою негайних дій Ізраїлю в цьому напрямку. Глава Білого дому наголосив, що негайне припинення вогню необхідне для стабілізації та покращення гуманітарної ситуації, захисту цивільних осіб, і закликав прем'єр-міністра Ізраїлю дати можливість своїм перемовникам без зволікання укласти угоду про повернення заручників додому.
Лідери двох країн також обговорили іранські погрози на адресу Ізраїлю та його народу. При цьому Байден чітко дав зрозуміти, що Сполучені Штати рішуче підтримують Ізраїль перед обличчям цих загроз.
|