НОВИНИ

25.03.2024 | У Ємені спалахнули сутички між військовими та хуситами, дев'ятеро загиблих
За матеріалами - Xinhua

«Запеклі сутички спалахнули між проурядовими силами Ємену та бойовиками-хуситами в неділю в північно-східній провінції Маріб, унаслідок чого загалом загинуло дев’ятеро осіб з обох сторін», - ідеться в повідомленні.


Місцевий військовий посадовець, який побажав залишитися неназваним, розповів, що в ході багатогодинної перестрілки із застосуванням артилерії загинули троє військових, четверо були поранені. Водночас було вбито шістьох хуситів і ще декілька дістали поранення.

Зазначається, що це один з найзапекліших боїв між військовими та бойовиками за останні місяці.


«Ескалація сталася після відносного затишшя, яке переважало на лінії фронту в Марібі, де міжнародно визнані урядові сили зуміли відбити широкомасштабні атаки хуситів», - зауважує Xinhua.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект