НОВИНИ

22.03.2024 | Рютте: Найближчим часом в Україну відправлять велику кількість боєприпасів
За матеріалами - Укрінформ

“Було приємно поговорити сьогодні з прем'єр-міністром Чехії Петром Фіалою та прем’єр-міністром Данії Метте Фредеріксен про доставку боєприпасів в Україну. Завдяки ініціативі Чехії найближчим часом в Україну буде відправлено велику кількість боєприпасів. Наступні тижні та місяці ми продовжимо робити все можливе для підтримки України, приділяючи пріоритетну увагу артилерії та протиповітряній обороні”, - йдеться у дописі.


Як повідомляв Укрінформ, Нідерланди виділяють понад 100 млн євро на ініціативу Чехії щодо швидкої доставки в Україну артилерійських снарядів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект