НОВИНИ

15.03.2024 | Суд відмовив Трампу у знятті звинувачень щодо неналежного поводження з секретними документами
За матеріалами - CNN

Суддя окружного суду США Ейлін Кеннон у четвер відмовилася закрити справу після багатогодинних дебатів, зокрема, довкола того, що звинувачення проти колишнього президента нібито були надто розмитими.


Загалом на розгляд судді було представлено два з дев'яти клопотань про закриття справи. Друге – стосувалося того, що президент нібито має необмежену владу вирішувати, які документи з Білого дому є особистими.

Суд ще не ухвалив рішення щодо другого клопотання, але Кеннон скептично поставилася до нього.


Як повідомлялося, федеральний суд у Маямі висунув Трампу низку звинувачень, пов'язаними з вивезенням, зберіганням і приховуванням секретних документів, які він виніс із Білого дому після завершення терміну президентства. Серед яких були деталі ядерних програм, розвідувальні дані про іноземних супротивників, плани Пентагону та інші матеріали, які вказують на потенційну вразливість країни до воєнної атаки.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект