НОВИНИ

24.02.2024 | Суд зобовʼязав Трампа сплатити $454 мільйони у справі про шахрайство
За матеріалами - Reuters

Як передає Укрінформ з посиланням на Reuters, ця сума охоплює штраф у розмірі 354,9 млн доларів, який суддя Артур Енґорон призначив 16 лютого, плюс відсотки.

Енґорон також зобов'язав кожного з синів Трампа - Дональда-молодшого та Еріка - виплатити майже 4,7 млн доларів, а колишнього фінансового директора Trump Organization Аллена Вайссельберґа - 1,1 млн доларів.


Загальна сума виплат становить $464,6 млн і була визначена в четвер. Понад 114 тис. доларів і далі нараховуватися щодня як відсотки. Судове рішення було оприлюднене у п'ятницю.


Як повідомлялося, генеральний прокурор штату Летиція Джеймс звинуватила відповідачів у незаконному завищенні вартості майна з метою отримання кращих умов кредитування та страхування.

Енґорон також заборонив Трампу протягом трьох років обіймати керівні посади в будь-якій нью-йоркській компанії або отримувати кредити в банках, зареєстрованих у штаті. Його дорослі сини отримали дворічні заборони на керівні посади.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект