19.02.2024 | Заходу треба конфіскувати заморожені російські активи до виборів у США - прем'єр Естонії
За матеріалами - ERR
«Вибори – це завжди турбулентний час. Завжди краще зробити все можливе до важливих виборів», - сказала Каллас в інтерв'ю західній пресі на полях Мюнхенської безпекової конференції.
Естонія давно виступає за конфіскацію російських активів, проте Париж і Берлін виявляють обережність у зв'язку з побоюваннями щодо законності такого кроку, його наслідків для фінансової стабільності та можливих заходів у відповідь.
За словами Каллас, конфіскація російських коштів стала б додатковим інструментом, який, поряд із військовою допомогою Україні та заходами щодо політичної ізоляції Росії, міг би допомогти покласти край війні. «Це економічний тиск, яким ми можемо вплинути на російську економіку, щоб прискорити перелом у цій війні», - сказала глава естонського уряду.
|