НОВИНИ

14.02.2024 | Рамштайн-19: Умєров назвав головні теми засідання
За матеріалами - Korespondent

Почалося чергове засідання контактної групи з оборони України у форматі Рамштайн. Воно стало першим для Олександра Сирського на посаді головнокомандувача ЗСУ, повідомив міністр оборони Рустем Умєров 14 лютого.



"Починаємо 19 засідання контактної групи з питань оборони України – цього разу воно відбувається онлайн. Представлю нашим партнерам генерал-полковника Олександра Сирського – для нього це перша зустріч у форматі Рамштайн в якості головнокомандувача ЗСУ", – написав міністр.

Умєров зазначив, що разом з головнокомандувачем ЗСУ і начальником ГУР Будановим налаштовані на результативну роботу.

"Сфокусуємося на нарощуванні оборонного виробництва, дронах і технологіях, а також підготовці як до довготермінових викликів, так і вирішенні нагальних потреб. Очікуйте на гарні новини", – анонсував очільник Міноборони.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект