НОВИНИ

07.01.2024 | До України з неанонсованим візитом прибула глава МЗС Японії
За матеріалами - Kyodo News.

У МЗС Японії заявили, що це - перший візит Камікави до України з моменту її вступу на посаду у вересні.


У відомстві додали, що глава МЗС проведе переговори з українськими урядовцями, в тому числі з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

Також під час свого візиту Камікава наголошуватиме на важливості дотримання міжнародного порядку, заснованого на верховенстві права, з точки зору недопущення будь-яких спроб силою змінити статус-кво, йдеться у повідомленні.

Очікується, що Камікава, яка прибула в Україну поїздом із Польщі, повторить, що підтримка України з боку Японії залишається незмінною, і передасть відданість країни відновленню та відбудові України через конференцію.

У Токіо 19 лютого пройде конференція, яка спрямована на обговорення відновлення України, яка зазнала масштабних руйнувань після вторгнення Росії в лютому 2022 року.

Зазначається, що прем’єр-міністр Японії Фуміо Кішіда здійснив неочікувану поїздку до України в березні 2023 року, а попередник Камікави Хаяші Йошімаса відвідав країну у вересні минулого року.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект