"Мета полягає у тому, щоб розпочати шлях до відновлення країни... та скасувати величезну кількість нормативних актів, які стримували та перешкоджали економічному зростанню", - сказав Мілей у телезверненні.
Президент, який вступив на посаду 10 днів тому, обіцяв подолати інфляцію, що вже сягнула 140%. За його словами, "шокова терапія" є єдиним рішенням.
Серед змін, оголошених президентом, - скасування законів, що регулюють оренду, а також правил, які перешкоджають приватизації державних підприємств.
Новий лідер також оголосив про "модернізацію трудового законодавства для сприяння створенню реальних робочих місць" та низку інших заходів дерегуляції, що стосуються туризму, послуг супутникового інтернету, фармацевтики, виробництва вина та зовнішньої торгівлі.
Щоб заходи набули чинності, вони мають бути опубліковані в урядовому віснику, а потім оцінені спільним комітетом законодавців з обох палат законодавчого органу Аргентини.
|