НОВИНИ

15.11.2023 | Палата представників США схвалила законопроєкт для уникнення шатдауну - без допомоги Україні
Джерело - Укрінформ

Як передає кореспондент Укрінформу, законопроєкт був ухвалений на двопартійній основі: 336 – «за» і 95 – «проти», причому більшість голосів - 209 - дали демократи.

Проти висловилися 93 республіканці і двоє демократів.


До 17 листопада, коли закінчується термін дії попереднього закону, документ має бути схвалений Сенатом і підписаний президентом.

Фінансування певних сфер бюджету продовжено до 19 січня, серед них - потреби армії, справи ветеранів, транспорт, житлове будівництво та Міністерство енергетики. Решта фінансуватиметься до 2 лютого.




Як заявили у Білому домі, президент Джо Байден підпише документ після його схвалення в Сенаті.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект