04.11.2023 | Білий дім попереджає, що гроші у фондах з підтримки України вичерпані - є лише обмежені ресурси
За матеріалами - Укрінформ
Про це сказала в п’ятницю під час пресбрифінгу на борту президентського літака речниця Білого дому Карін Жан-П’єр, передає власний кореспондент Укрінформу.
«Сьогоднішнє оголошення вичерпало залишки коштів USAI, які наразі доступні для підтримки України», - зауважила представниця Білого дому.
Вона зазначила, що адміністрація США поки має певні запаси для виділення допомоги в межах президентських повноважень (presidential drawdown). За її словами, Сполучені Штати наразі зменшують обсяги пакетів, щоби надалі задовольняти термінові потреби ЗСУ, а також «розширити нашу здатність підтримувати Україну впродовж якомога довшого періоду».
У цьому зв’язку речниця адміністрації США повторила заклик до Конгресу ухвалити масштабний запит президента Байдена з підтримкою для України та надіслати світові «важливий сигнал» про рішучість Америки.
|