НОВИНИ

03.10.2023 | Допомога Україні: Білий дім впевнений у двопартійній підтримці
За матеріалами - Укрінформ

Таку позицію висловила в понеділок під час пресбрифінгу в Вашингтоні речниця Білого дому Карін Жан-П’єр.

«Не тільки ми (адміністрація США – ред.), а й республіканці та демократи в Конгресі на двопартійній основі хочуть, щоби фінансування України продовжувалося», - наголосила речниця президента США.


Вона нагадала, що в неділю спікер Палати представників конгресмен-республіканець Кевін Маккарті під час виступу на телебаченні підтвердив зобов’язання Америки перед українським народом. Жан-П’єр зауважила, що спікер підкреслив це кілька разів.

«Давайте не забувати, для чого це потрібно. Це для того, аби хоробрі люди в Україні продовжували боротися за свою свободу, боротися за свою демократію. І це є тим, що ми прагнемо робити й далі. Це те, що хоче бачити президент», - підкреслила речниця Білого дому.


Вона також повідомила, що адміністрація Байдена залишається в контакті із союзниками й партнерами щодо України.

«Ми продовжимо допомагати Україні стільки, скільки буде потрібно»,- підкреслила Жан-П’єр.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект