НОВИНИ

21.09.2023 | Китай готується до війни - The Telegraph
За матеріалами - The Telegraph

Китай активно готується до війни зі Сполученими Штатами. Про це у середу, 20 вересня, заявив колишній радник з питань національної безпеки адміністрації Трампа Джон Болтон посилаючись на розвідувальні дані.


Зокрема, Болтон зазначив, що про підготовку до війни сказав міністр військово-повітряних сил США Френк Кендалл.

"Ця загроза не обмежується військовими справами, але поширюється також на політику та економіку. Протягом останнього десятиліття ми з різною швидкістю усвідомлювали цю загрозу. У багатьох випадках ми небезпечно повільно оцінювали величину та масштаб ризиків", - сказав Болтон.

Він підкреслив, що Китай десятиліттями веде економічну війну проти Заходу: краде інтелектуальну власність, провадить меркантилістську політику в рамках нібито інститутів вільної торгівлі, таких як СОТ, ізолюючи свої критично важливі внутрішні ринки від іноземної конкуренції, водночас використовуючи відкритість Заходу.

Болтон звинуватив керівників великих підприємств США, які занадто багато інвестували в Китай або стали занадто залежними від Пекіна, і які "роками не розуміли, що розпад Радянського Союзу не означав зникнення міжнародного політичного ризику".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект