Про це в інтерв’ю AFP сказав глава МЗС України Дмитро Кулеба.
«Наша мета – перемога. Перемога у вигляді звільнення наших територій в кордонах (України – ред.) 1991 року. І нам байдуже, скільки часу це займе. Поки український народ поділяє цю мету, український уряд рухатиметься рука в руку зі своїм народом», - сказав він.
За словами Кулеби, на Україну не тиснуть її західні союзники, щоб досягти швидших успіхів на полі бою.
Він жартома закликав критиків контрнаступу України «приєднатися до Іноземного легіону, щоб допомогти Україні».
«Легко сказати, що ти хочеш, щоб усе було швидше, коли тебе немає поруч», - додав міністр.
При цьому він наголосив, що Україна все ще потребуватиме постійних поставок західної зброї та боєприпасів, поки її військові не витіснять російські сили з усієї тимчасово окупованої території України.
«Правда в тому, що поки ми не перемогли, нам потрібно більше, нам потрібно рухатися вперед, тому що війна — це реальність, і в цій реальності нам потрібно перемагати. Іншого шляху немає», - зазначив Кулеба.
|