НОВИНИ

09.08.2023 | "Заколот" Пригожина погодив сам Путін - Данілов
За матеріалами - Korespondent

"Бунт" засновника російської приватної війської компанії Вагнер Євгена Пригожина погодив голова Кремля Володимир Путін. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов 8 серпня.


"Сьогодні вже можна сказати, що це була операція, яка була погоджена з Путіним для виявлення тих генералів, які були не зовсім налаштовані по відношенню саме до Путіна та до його оточення. Є розуміння про кількість генералів, які сьогодні відсторонені, частина з них знаходиться за ґратами. Це була така спецоперація", - зазначає чиновник.

За його словами, розбіжності в російському суспільстві все ж будуть загострюватися Зокрема, це може статися вже восени - взимку цього року.

"Кількість людей, які розуміють, куди їх завів Путін, з кожним днем більшає", - наголосив Данілов.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект