НОВИНИ

04.07.2023 | Штати і Росія обговорюють можливий обмін журналіста Гершковича та інших в’язнів Кремля –
За матеріалами - The Washington Post

Про це йдеться в публікації видання The Washington Post, яке посилається на заяву речника Кремля Дмитра Пєскова,.

«Пєсков сказав журналістам у вівторок під час телефонної розмови, що переговори мають вестися й проходити у повній тиші», - зазначає видання.


При цьому вказується, що представники російської влади й раніше заявляли про готовність обговорювати обмін арештованих у США росіян на американського журналіста Евана Гершковича. Зокрема, заступник глави російського МЗС Сергій Рябков у квітні заявив, що про це може йтися лише після завершення процесу щодо Гершковича в російському суді.

Нові заяви російської сторони пролунали через день після того, як посол США в РФ відвідала американського журналіста в московському СІЗО Лефортово. Посольство США повідомило, що репортер не скаржиться на стан здоров’я та «залишається витривалим попри обставини».


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект