НОВИНИ

02.07.2023 | США тимчасово передислокували літаки Тихоокеанських ВПС в Японію
За матеріалами - Укрінформ

Винищувачі F-35A Lightning II з 354-м авіабригадою прибули до Японії з бази Військово-повітряних Ейлсон, штат Аляска, для подальшої участі у багатонаціональних військових навчаннях Northern Edge 2023-2, що пройдуть у Тихоокеанському регіоні з 2 по 21 липня 2023 року.


Як повідомляв Укрінформ, у Південну Корею 16 червня прибув американський атомний підводний човен класу «Огайо» USS Michigan, здатний нести близько 150 ракет Tomahawk.

Прибуття вперше за шість років субмарини класу «Огайо» є частиною двосторонньої угоди про посилення «регулярної видимості» стратегічних активів США на Корейському півострові у відповідь на розвиток ядерної програми Північної Кореї.

З розгортанням USS Michigan ВМС США та Південної Кореї проведуть навчання, спрямовані на посилення можливостей щодо проведення спеціальних операцій і спільної здатності протистояти ядерним загрозам з боку Північної Кореї.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект