23.04.2023 | Обіцяні партнерами системи ППО вже у дорозі до своїх майбутніх позицій - Повітряні сили
За матеріалами - УКРІНФОРМ
Про це сказав речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
«Один з дивізіонів вже заступив кілька днів тому, працює… Інші ті (системи ППО - ред.), що нам обіцяли, вже у дорозі до своїх майбутніх позицій. Сподіваємося, що вже будуть якісь результати й проти рашистских літаків зокрема», - сказав Ігнат
Він нагадав про те, що командувач Повітряних сил Збройних сил України Микола Олещук вже перевірив бойові позиції ЗРК Patriot на одному з напрямків та подякував зенітникам, які завершили навчання значно раніше від запланованих термінів.
Ігнат також вкотре зазначив, що росія використовує для атак на Україну до 40 своїх, білоруських й кримських летовищ. «Війна у нас же точиться в основному на східному напрямку та південніше, йдеться про Запорізьку, Херсонську, Миколаївську області, також були нещодавно зафіксовані удари по Чернігівській та Сумській областях. Зрештою, це відбувається постійно. Близько 20 літаків з цих летовищ знаходяться у повітряному просторі у світлу пору доби», - додав речник.
|