НОВИНИ

16.04.2023 | Катер КНДР перетнув кордон Кореї, по ньому відкрили попереджувальний вогонь
За матеріалами - Yonhap

Північнокорейський катер перетнув Північну граничну лінію у водах на північний схід від південнокорейського острова Пенньондо у Жовтому морі у суботу об 11:00 за місцевим часом. Такі дії спонукали ВМС Південної Кореї направити свій патрульний катер класу Chamsuri, повідомляють в Об’єднаному комітеті начальників штабу.



Після ігнорування човном Північної Кореї попереджувальних сигналів Південної Кореї та спроб зв’язку, південнокорейське судно здійснило 10 попереджувальних пострілів із гармати та змусило човен КНДР відступити.

Зазначається, що це стало першим випадком із березня минулого року, коли Південна Корея також робила попереджувальний постріл у бік північнокорейського патрульного катера, що перетнув Північну граничну лінію.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект