НОВИНИ

23.02.2023 | Британія нарощує виробництво зброї, аби допомогти Україні - Воллес
За матеріалами - Reuters

Про це з посиланням на слова міністра оборони Великої Британії Бена Воллеса пише Reuters.

“Британія розпочала “розігрівати” свої виробничі лінії для заміни озброєння, надісланого до України, та збільшує виробництво артилерійських снарядів, аби допомогти Києву відтіснити російські сили”, - йдеться у матеріалі.


За словами Воллеса, Британія добре підготовлена до подальшої допомоги Україні, однак мусить підтримувати виробництво зброї.

“Ми уклали контракти... Ми вже почали отримувати деякі поставки для поповнення наших власних складів та дещо - для України”, - відповів міністр на запитання про те, чи має Британія промислову спроможність й надалі передавати Україні зброю, зокрема артилерійські снаряди.

Міністр закликав й інші держави “стимулювати ланцюжки постачання”.

“Безперечно, частиною зусиль цього року є витривалість: як ми, міжнародна спільнота можемо стимулювати власні ланцюжки постачання для свого обладнання. Поки це було складно”, - зауважив він.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект