НОВИНИ

12.02.2023 | Українські танкісти наступного тижня почнуть опановувати Leopard 2 у Німеччині
За матеріалами - Spiegel

“Бундесвер розпочне навчати українців використовувати основний бойовий танк Leopard 2 наступного тижня. За даними Spiegel, першу групу українських військових разом із технікою вже було доставлено із Польщі до Німеччини. У середині тижня навчання на Leopard розпочнеться на військовій базі Мунстер в Нижній Саксонії, де українців уже навчають використовувати бойову машину піхоти Marder”, - йдеться у матеріалі.


Зазначається, що Бундесвер запланував для українських військових, дехто з яких прибуває із передової у Бахмуті, “турбокурс”.

“Всього за шість-вісім тижнів вони мають вивчити основи використання складних систем озброєння й взаємодії із бойовим танком Leopard. Має бути також покрите практичне використання БМП Marder”, - стверджує видання.


Через брак часу українським військовим викладатимуть лише основи, оскільки повноцінне тренування займає кілька років.

“Якщо все піде згідно із планом, навчені військові мають повернутися на фронт в Україні разом із бойовими танками Leopard до кінця березня”, - зауважує Spiegel.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект