НОВИНИ

16.12.2022 | Міністри оборони США й Литви обговорили подальше реагування на агресію рф
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про це йдеться в офіційному повідомленні Пентагону за результатами переговорів.

«Лідери обговорили ефективність американсько-литовських відносин у сфері оборони, а також поточні зусилля на підтримку України. Вони обсудили спільні інтереси безпеки в Європі, включно з питаннями стримування й оборони НАТО, а також співпрацю в Індо-Тихоокеанському регіоні»,- зазначається в повідомленні.


При цьому зауважується, що міністри обмінялися думками щодо жорстокого та неспровокованого вторгнення рф в Україну.

«Міністр Остін підтвердив підтримку США суверенітету й територіальної цілісності України та подякував міністру Анушаускасу за значний внесок Литви в безпеку України», - підкреслюється в повідомленні.


Глава Пентагону також високо оцінив витрати Литви на оборону та привітав інвестиції цієї країни в нові можливості, такі як системи HIMARS.

Сторони погодилися надалі взаємодіяти для поглиблення двосторонніх відносин, а також підготовки до саміту НАТО, який відбудеться наступного липня у Вільнюсі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект