НОВИНИ

24.10.2022 | На півдні ракетно-артилерійські війська виконали за добу 130 вогневих завдань
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про це повідомляє Оперативне командування "Південь".

"Наші війська утримують займані позиції та завдають вогневого ураження противнику з метою створення умов для подальших наступальних дій. Протягом бойового дня суттєвих змін у стані, складі та положенні військ противника не спостерігалося", - йдеться у повідомленні.

Натомість противник продовжує вести активну оборону, намагається утримати зайняті рубежі та здійснювати вогневий вплив на характер дій наших військ. Застосовує авіацію, реактивну та ствольну артилерію, міномети й танки по українських позиціях і прилеглих територіальних громадах.

Упродовж бойового дня ворог шість разів атакував авіацією позиції Сил оборони та вивільнені у жовтні населені пункти Бериславського району.


росіяни також вели мінометний вогонь вів по прибережній смузі Очаківської громади - без втрат з українського боку.

У свою чергу підрозділи ракетно-артилерійських військ Сил оборони виконали 130 вогневих завдань за день. Є підтвердження про знищення семи російських військових.

Окрім того, бійці Сил оборони знищили ворожу радіолокаційну станцію «Зоопарк-1 на Херсонщині.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект