30.05.2022 | Вілкул розповів про успішну контратаку ЗСУ на півдні від Кривого Рогу
Джерело - УКРІНФОРМ
Таку інформацію оприлюднив керівник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул, передає Укрінформ.
Він зазначив, що ситуація на криворізькому напрямку фронту залишається напруженою, але водночас стабільною та контрольованою. ЗСУ виявляють справжню мужність і героїзм та успішно виконують поставлені бойові розпорядження.
"Було проведено успішну контратаку на півдні від Кривого Рогу. Знищено 63 окупанти та 19 одиниць ворожої техніки, у тому числі сучасні танки Т-72, реактивну систему залпового вогню "Град", артилерію, гелікоптери та один літак Су-35. Дякуємо за мужність та відвагу нашим солдатам!", - написав очільник Кривого Рогу.
Вілкул додав, що триває серйозне зміцнення українських позицій на всіх лініях оборони, наші частини отримують допомогу з матеріально-технічним забезпеченням.
|