НОВИНИ

04.04.2022 | Збитий над Харківщиною пілот Су-35С здійснив 15 бойових вильотів в Україні
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці головний редактор «Цензор.Нет» Юрій Бутусов, який перебуває у Харківській області, передає Укрінформ.

«Єрмалов зізнався, що неодноразово вилітав на бомбардування українських міст. Здійснив 40 бойових вильотів у Сирії та 15 вильотів в Україні. У вильоті, в якому він був збитий, виконував завдання пошуку українських засобів ППО, і в певному сенсі завдання виконав, знайшов, що хотів», - написав Бутусов.

За його словами, винищувач Су-35С зі складу 159-го винищувального авіаполку Повітряно-космічних сил РФ (військова частина 45121) українська протиповітряна оборона збила під Ізюмом, а пілот Сергій Єрмалов намагався втекти і пішов від місця падіння літака на більш як 10 км. Проте підрозділи 24-ї бригади, батальйону НГУ імені Кульчицького, місцевої Тероборони, 81-ї бригади організували масштабні пошуки, в результаті розрахунок зенітників 81-ї бригади затримав злочинця, повідомляє журналіст.


«Су-35С оснащений найсучаснішим електронним озброєнням ВКС рф, станцією радіоелектронної протидії Хібіни, радаром Ірбіс, оптико-локаційною станцією ОЛС-35, на борту знаходилися протирадіолокаційні ракети та керовані бомби», - написав Бутусов.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект