НОВИНИ

22.03.2022 | Трюдо вдруге за місяць летить до Європи говорити про протидію росії
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про це заявили в офісі глави уряду Канади.

Зазначається, що Трюдо перебуватиме у Брюсселі з 23 по 25 березня. Під час подорожі він звернеться до Європейського парламенту, відвідає саміт НАТО та зустрінеться із президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн. “Прем’єр-міністр продовжить регулярно спілкуватися зі світовими лідерами стосовно підтримки України, яка захищає свій народ, суверенітет й територіальну цілісність від цього незаконного й невиправданого вторгнення”, - заявили у Трюдо.

Як повідомлялося, на початку місяця Джастін Трюдо вже здійснив європейське турне, відвідавши Польщу, Латвію, Німеччину та Велику Британію. Під час тієї подорожі він оголосив про додаткове надання Україні оборонної зброї та гуманітарної допомоги.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект