НОВИНИ

15.03.2022 | Уряд Великої Британії оголосив про нові економічні санкції проти рф
За матеріалами - УКРІНФОРМ

«Уряд Великої Британії сьогодні оголосив про заборону на експорт в Росію високоякісних товарів класу люкс, а також запровадив нові імпортні тарифи на сотні ключових товарів, підвищивши поточні ставки на 35%», - вказується у повідомленні.

Зазначається, що російська горілка стала одним із знакових продуктів, на які підвищили мито, тоді як заборона на експорт торкнеться автомобілів класу люкс, модного одягу та творів мистецтва.

Також зауважується, що заборона на експорт набуде чинності найближчим часом, і олігархи та інші члени еліти, які розбагатіли за правління президента путіна і підтримують його незаконне вторгнення, будуть позбавлені доступу до предметів розкоші.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект