НОВИНИ

14.02.2022 | Російські та білоруські винищувачі провели спільне патрулювання кордону
Джерело - Интерфакс

Російські та білоруські винищувачі Су-30СМ провели спільне патрулювання кордону в рамках навчань "Союзна рішучість-2022", повідомили у Міноборони РФ.

"Екіпажі винищувачів Су-30СМ Повітряно-космічних сил Росії та Військово-повітряних сил Республіки Білорусь у рамках спільного навчання "Союзна рішучість-2022" відпрацювали завдання спільного патрулювання державного кордону Союзної держави", - повідомили у міністерстві.

Польоти виконувались як поодиноко, і парами в складних метеолорологічних умовах. У ході польотів було відпрацьовано взаємодію екіпажів літаків ВКС Росії та ВПС Республіки Білорусь у виконанні завдань бойового чергування, випливає з повідомлення.

10 лютого Росія та Білорусія розпочали великі маневри "Союзна рішучість-2022". Навчання триватимуть до 20 лютого. У Москві та Мінську заявили, що російські військові після навчань повернуться до пунктів постійної дислокації.

Міноборони РФ повідомляло про прибуття до Білорусії на навчання низки частин та підрозділів Східного військового округу зі штатним озброєнням. Офіційно повідомлялося, що в Білорусію з Росії перебазовано систему ППО далекої дії С-400, дивізіон комплексів ППО малої дальності "Панцир-С", багатоцільові винищувачі четвертого покоління Су-35 та штурмові літаки Су-25СМ.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект