НОВИНИ

28.11.2021 | ПП-2 можуть запустити без сертифікації
За матеріалами - Handesblat

Російський газопровід Північний потік-2 може розпочати роботу до завершення процедури сертифікації німецьким регулятором. Про це повідомила газета Handelsblatt.


За даними медіа, аналогічні випадки вже були. Як зазначено, без сертифікації Федеральним мережевим агентством Німеччини (BNA) було введено в експлуатацію газопроводи NEL (сухопутне відгалуження трубопроводу Північний потік) та EGL 401.

При цьому наголошується, що в такому разі компанії-оператору загрожує штраф у розмірі одного мільйона євро, тоді як у ПП-2 вже вкладено близько 10 мільярдів.

"З огляду на постійно високий рівень цін на газ, в оператора може виникнути спокуса швидко запустити трубопровід, тим більше, що це заощадить Газпрому транзитні збори за прохід газу через Україну", - йдеться у матеріалі.

Тим часом у BNA заявили виданню, що між NEL, EGL 401 та Північним потоком-2 "немає нічого спільного".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект