НОВИНИ

13.08.2021 | Перший український корвет можуть добудувати до класу фрегата - Міноборони
За матеріалами - УКРІНФОРМ

«Складові та комплектуючі частини корабля «Володимир Великий» проєкту 58250 з метою їх збереження та подальшої добудови корабля буде переміщено на потужності одного із вітчизняних суднобудівних заводів. Загальна сума вже вкладених коштів у будівництво та проєктування складає майже 569 мільйонів гривень (при курсі 1 долар — 8 гривень)», - заявив міністр оборони Андрій Таран.

Нині готовність «Володимира Великого» становить 17%, а його елементи перебувають на території колишнього ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод». Зокрема, виготовлено блоки 1-7 основного корпусу корабля та блок 8 надбудови, закуплено частину обладнання вітчизняного та іноземного виробництва. За останніми оцінками, на добудову корабля необхідно близько 8,3 млрд грн без урахування боєкомплекту.

"Наразі спільно з Генеральним штабом Збройних сил України опрацьовується питання добудови корабля вже за класом «фрегат». У такому форматі в майбутньому «Володимир Великий» зможе замінити в бойовому складі Військово-морських сил Збройних сил України «Гетьмана Сагайдачного», - зазначив Таран.

Він також додав, що можливості з добудови корабля «Володимир Великий» тісно пов’язано з набуттям спроможностей підприємств суднобудівної галузі України під час виготовлення корвету класу «АДА» спільно з турецькою стороною а переміщення складових та комплектуючих частин корабля триватиме близько 4 місяців.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект