НОВИНИ

05.08.2021 | Президент Ірану склав присягу
За матеріалами - Korrespondent

Суддя Ібрагім Райсі, який потрапив під санкції США за порушення прав людини, склав присягу президента Ірану. Про це повідомляє видання IRNA.

Відзначається, що Райсі став восьмим президентом Ірану. У червні він здобув упевнену перемогу на виборах глави держави.

В інавгурації Райсі, яка відбулася в парламенті країни, взяли участь 115 офіційних осіб з 73 країн, зокрема 10 глав держав і 20 спікерів парламентів, а 11 країн було представлено на рівні міністрів закордонних справ.



Як повідомлялося раніше, президент Ірану Ібрагім Райсі зажадав від США скасування санкцій, але відмовився зустрітися із Джо Байденом.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект