15.03.2021 | Війна на Сході України: окупанти на Донбасі минулої доби 13 разів вели вогонь, поранений боєць ЗСУ
Джерело - Прес-центр Операції Об’єднаних сил
"В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», поруч населеного пункту Південне, противник вів вогонь з мінометів 82-го калібру, великокаліберних кулеметів, ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї. Внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Збройних Сил України отримав кульове поранення", - йдеться у повідомленні.
Біля Катеринівки, російсько-окупаційні війська відкривали вогонь з протитанкового ракетного комплексу, гранатометів різних систем та стрілецької зброї.
Поблизу населеного пункту Луганське ворог вів обстріл позицій українських військових з великокаліберних кулеметів, а біля селища Троїцьке – ще й з автоматичних станкових та протитанкових гранатометів.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід», збройні формування РФ відкривали вогонь з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї біля селища Лебединське. Поблизу населених пунктів Опитне та Авдіївка, противник здійснив обстріл у бік українських позицій, застосувавши підствольні гранатомети, а поблизу Пісків – ручні протитанкові гранатомети та стрілецьку зброю. Окрім цього, в районі населеного пункту Гнутове окупанти вели вогонь з автоматичних станкових гранатометів.
|