НОВИНИ

11.01.2020 | В Афганістані вибухнуло авто з американськими військовими
За матеріалами - Кореспондент

У південній частині Афганістана підірвався на міні американський бойовий автомобіль, в результаті чого загинули двоє військових. Про це в суботу, 11 січня, повідомив телеканал TOLOnews з посиланням на заяву представника операції НАТО "Рішуча підтримка".

Ще двоє військових отримали поранення.

За наявною інформацією, бойова машина підірвалася на саморобному вибуховому пристрої в повіті Данд південної провінції Кандагар.

Як зазначає телеканал, відповідальність за підрив взяло на себе угрупування "Талібан".

Як повідомлялося, минулий рік став найгіршим за п'ять років для американських військових за втратами в Афганістані. У 2019 загинули щонайменше 20 військових США.

На даний момент в Афганістані розміщені близько 12-13 тисяч американських військовослужбовців, з яких 5 тисяч беруть участь в контртерористичних операціях.

Минулого тижня Адміністрація президента США Дональда Трампа заявила про намір оголосити про виведення понад чотири тисячі військовослужбовців з Афганістану. Коли саме розпочнеться виведення військових невідомо.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект