НОВИНИ

17.11.2018 | Митна війна: США можуть підняти тарифи для Китаю ще на $250 мільярдів
Джерело - Reuters

Про це заявив віце-президент США Майк Пенс на саміті Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС) в Папуа Новій Гвінеї.

"Ми вжили рішучих заходів для усунення нашого дисбалансу з Китаєм. Ми встановили тарифи на $250 млрд для китайських товарів і могли б подвоїти їх. США не змінять курс, поки Китай не змінить свій", - сказав Пенс.

Зазначається, що президент США Дональд Трамп може зустрітися з главою КНР Сі Цзіньпіном на саміті G20 в Аргентині наприкінці листопада.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект