09.11.2017 | У НАТО вирішили створити військовий Центр кібероперацій
За матеріалами - УКРІНФОРМ
Про це заявив Генеральний Секретар НАТО Йенс Столтенберг після засідання міністрів оборони країн-членів Північноатлантичного альянсу в середу, 8 листопада.
"Сьогодні міністри домовилися про створення нового Центру кібероперацій в рамках розробки концепції нової командної структури НАТО. Це посилить нашу кібероборону і допоможе інтегрувати кіберкомпонент планування та операцій НАТО на всіх рівнях", – зазначив він.
Столтенберг зазначив, що ця структура буде військовою, бо кібератаки зараз представляють серйозну загрозу для безпеки країн-членів альянсу.
"Я вірю, що в подальшому в будь-якому воєнному конфлікті буде кіберскладова. Тому нам необхідно інтегрувати наші кіберможливості... Ми повинні бути у кіберсфері настільки ж ефективними, як на землі, на морі і в повітрі", – заявив він.
|