НОВИНИ

04.04.2017 | ЗМІ: відбулася таємна зустріч для створення каналу зв'язку між Трампом і Путіним
Джерело - The Washington Post

Об'єднані Арабські Емірати у січні організували таємну зустріч між засновником приватної американської охоронної компанії Blackwater Еріком Прінсом та представником Росії, наближеним до президента Володимира Путіна.

За даними видання, зустріч була організована з метою створення запасного каналу зв'язку між Москвою та обраним президентом США Дональдом Трампом. Про це журналістам видання повідомили європейські, американські та арабські чиновники.

Зустріч відбулася на Сейшельських островах 11 січня, тобто за 9 днів до інавгурації Трампа. Один з чиновників поінформував, що сама зустріч тривала два дні. ОАЕ погодились організувати зустріч сподіваючись умовити Росію згорнути співпрацю з Іраном, у тому числі й щодо Сирії.

Прінс був активним прихильником Трампа, але формально не належав до передвиборчого штабу кандидата.

Проте представникам Еміратів, що брали участь в організації зустрічі, він представився як неофіційний посланець обраного президента. Росіянина чиновники ОАЕ не ідентифікували.

За словами американських чиновників, зустріч на Сейшелах ретельно вивчає ФБР в рамках розслідування російського втручання в президентську кампанії в США. ФБР відмовилось коментувати цю інформацію.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект