НОВИНИ

27.02.2017 | Politico: Білий дім нервово шукає "зрадників"
Джерело - Politico.

Такі заходи стали вживатися незабаром після того, як президент Дональд Трамп обрушився з критикою на ЗМІ за використання анонімних джерел.

Минулого тижня, коли стало відомо про витік у ЗМІ інформації з однієї з нарад, в якій брали участь близько десятка людей, Спайсер знову скликав їх, за словами одного з учасників бесіди, на "екстрену нараду". При вході в кабінет співробітників Білого дому попросили скласти телефони на столі для перевірки. На цій зустрічі були присутні і юристи адміністрації президента.

Працівників попередили про неприпустимість використання на телефонах ряду месенджерів з шифруванням, зокрема автоматично видаляють повідомлення після відправлення (таких як Confide або Signal).

Спайсер пригрозив проблемами, якщо інформація про перевірку телефонів і зустрічі, присвяченій проблемі витоків, потрапить до засобів масової інформації, пише Politico з посиланням на кількох учасників наради.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект