НОВИНИ

19.01.2017 | Обама розповів про спроби домовитися з РФ щодо обмеження ядерних озброєнь
Джерело - УНІАН

Нагадавши про договір СНО-3, який був підписаний в Празі в 2010 році, Обама заявив: "Я говорив президенту Росії, що готовий до подальших кроків, але росіяни не бажали вести переговори", передає ТСН.

При цьому він висловив сподівання, що новому президенту Дональду Трампу "вдасться відновити переговори на серйозній основі", і в результаті Вашингтон і Москва домовляться про зниження ядерних потенціалів.

Детальніше: http://www.unian.ua/world/1731676-obama-rozpoviv-pro-sprobi-domovitisya-z-rf-schodo-obmejennya-yadernih-ozbroen.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект